Dobór odpowiedniego materiału do wykonywanych much jest bardzo istotny i powinien być priorytetem zarówno dla początkujących "krętaczy" much jak i tych, którzy "kręcą" zawodowo. Ryby to stworzenia dosyć wybredne, wystarczy, że użyjemy nie tego odcieniu koloru co trzeba i będziemy stać w wodzie cały dzień bez większych rezultatów...

Dlatego tez mam do zaoferowania specjalnie dobrane, świetnej jakości sprawdzone materiały, które polecam zarówno jako wędkarz jak i „krętacz” much.

 

Body stretch

Materiał do wykonywania grzbietów nimf, łatwo rozciągliwy, o szerokości 6mm. Kolor do wyboru spośród przedstawionych na fotografii. Kolory w rzeczywistosci moga troche odbiegac od pokazanych na zdjeciu. Opakowanie 1,5m. Posiadam takze body stretch w rozmiarze 4mm.  

Spanflex

Rozciągliwa gumka stosowana do wykonywania tułowi, przewijek, odnóży. Jak pokazano na poniższych zdjeciach gumke mozna dzielic na mniejsze i stosować do mniejszych much.

Mielonki

Doskonałe na wszelkiego rodzaju przynety. Sprawdzone kolory. Kolor do wyboru.

Flashback

Delikatna, cieniutka, połyskliwa folia do wykonywania pakunków oraz pochewek nimf. Opakowanie zawiera arkusz o wymiarach 9x10cm. Kolor do wyboru spośród przedstawionych na zdjęciu. Kolory w rzeczywistosci moga troche odbiegac od pokazanych na zdjeciu.. 

Pióra siodłowe

Bardzo dobra jakosc. Kolorystyka jak na zdjeciu. Z jednego piora mozna zrobic ok. 15-20 much.

 

Body Stretch :

 

Spanflex:

Mielonki:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

 

7.

8.

 

Flashback:

 

Pióra siodłowe: